Facebook'a Instagram Yeniliği

Sosyal medya platformları kullanıcıların ilgisini çekebilmek adına giderek birbirine benzemeyi sürdürüyor.

 

 

Facebook'a Instagram Yeniliği
Yayın Tarihi: 24.11.2017 04:40:00
Collections olan bu uygulama kaydettiğiniz içerikleri kategorilere ayırmanıza olanak sağlıyor. Aslına bakarsanız Türkçe ismi Koleksiyon olan bu özellik aylardır Instagram’da kullanımda. Böylece beğendiğiniz içeriklerin ekran görüntülerini almadan kaydedebiliyor ve istediğiniz koleksiyon başlığı altına konumlandırabiliyorsunuz. Şimdi bu özelliğin birebir aynısı farklı bir platforma daha geliyor. Bu özelliği bilgisayarımızda dosya açmak gibi düşünmek de mümkün. Açtığımız her dosyaya başlığa uygun içerik koyabiliyorsunuz. Böylece daha önce kaydettiğiniz bir şeyi aradığınızda hızlıca bulabiliyorsunuz.
 
Oldukça pratik bir kullanım sunan bu özellik sosyal medya uzmanı Mari Smith tarafından fark edildi. Facebook’un henüz resmen duyurmadığı bu yenilik üzerinde çalışmaları yoğunlaştırdığı anlaşıldı. Test aşamasının ne zaman biteceği yani bu özelliği ne zamandan itibaren kullanabileceğimiz ise henüz belli değil. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X