Frank Muller Mariner koleksiyonu

Denizcilik tutkunlarını kendisine hayran bırakan Franck Muller Mariner koleksiyonu, zarif mavi şeritli numara ve kolları ile adeta açık denizleri hatırlatmakta.

 

Frank Muller Mariner koleksiyonu
Yayın Tarihi: 26.07.2010 13:00:00

Frank Muller'in Mariner koleksiyonunda siyah veya beyaz Cintrée Curvex şekilli kadranların üzerine mavi rüzgar gülü ve pusuladan oluşan denizcilik sembolleri özenle yerleştirilmiş. 3 boy Cintrée Curvex kasaya sahip saatlerin çelik, altın, platin ve PVD modeli bulunmakta. Sportif bir görünüm arzu edenler için, rubber ve alligator kayışları da mevcut.  

Saat tutkunlarının efsane markası Franck Muller, yaklaşık 15 yıldır, ince el işçiliği ve modern tasarımları ile saat dünyasının önde gelen markalarından biri olmayı başarmış. Franck Muller için saat yapımı bilim ve tarihin birleştiği bir sanat. Devamlı yenilik arayışı ile günümüz saat dünyasında da devrim yapmaya devam etmekte.  

Bu efsane markanın tüm koleksiyonlarını Türkiye Temsilcisi Damas’ın Maçka,  Kanyon ve Çırağan Hotel Kempinski mağazalarında bulabilirsiniz.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X