Gaggenau CM 250 espresso makinesi

Gaggenau, tam otomatik CM 250 espresso makinesini, kahve tutkunlarının hizmetine sunuyor. Sütlü kahveden cappucinoya, latte macchiatiodan espressoya dilediğiniz kahve çeşidini hazırlayabilen CM 250, evin baristası gibi çalışıyor.

 

 

Gaggenau CM 250 espresso makinesi
Yayın Tarihi: 10.02.2011 16:59:00

Kahve, eskiden beri keyfin simgesi olarak kabul ediliyor. Dünyanın dört bir yanındaki insanlar, espresso, latte macchiatio, cappuccino ve sütlü kahve gibi çeşitleri, büyük bir keyifle tüketiyor. Gaggenau tam otomatik CM 250 espresso makinesi ise bu çeşitlerin hepsini, özel kullanım alanları için birarada sunuyor. Yeni teknoloji ve fonksiyonları biraraya getiren zarif tasarımlı CM 250, görsel açıdan da muhteşem bir göz ziyafeti yaşatıyor.

Kahvenin acı tatlı tadı ve o muhteşem aroması, artık kültürümüzün olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Birçok çeşidi bulunan kahve, günün her saatinde içilebiliyor. Ancak, her kişiye özel isteklerin yerine getirilebilmesi için mükemmel bir kahve makinesinin yanı sıra mükemmel bir el yordamına sahip olan profesyonel bir barista (kahve yapımı konusunda özel eğitim almış kişi) da gerekiyor. Gaggenau’nun tam otomatik CM 250 espresso makinesi, işte bu özelliklerin ikisini de birarada barındırıyor.
 
Kişiselleştirme avantajı
 
Tam otomatik CM 250 espresso makinesi, kahve, espresso, latte macchiato, capuccino ve sütlü kahve gibi çok sayıda kahve çeşidini sunmak üzere, sadece birkaç saniye içinde hazır duruma geliyor. Bir kişiselleştirme programı da yenilikler arasında yer alıyor. Bu program sayesinde her biri, kendine ait bir isim altında kaydedilebilen altı farklı içecek, sadece bir düğmeye bir kez basılmak suretiyle alınabiliyor.  Örneğin; içecek türü, porsiyon boyları, koyuluk derecesi ve sıcaklık gibi güncel bilgiler, göstergede gösterilirken, kaynar çay suyu gibi özel istekler de sorunsuzca yerine getiriliyor. Yedi farklı ışık senaryosuna sahip yeni ışık konsepti, her atmosfere ve tercihe uygun heyecanlı bir gösteri sunuyor.
 
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X