Glam Shine ile parlak dudaklar

L`Oreal Paris`in yeni Glam Shine rujları ile dudaklarda altı saat kalıcı parlaklık sağlayabiliyorsunuz.

 

Glam Shine ile parlak dudaklar
Yayın Tarihi: 2.09.2010 14:21:00

Dünyada güzelliğine düşkün tüm kadınlar tarafından olduğu gibi L’Oréal Paris’in dünyaca ünlü güzellik elçisi  Beyoncé tarafından da tercih edilen Glam Shine 6 H serisi yenilendi! Likit rujlarda hepimizin aradığı uzun süre kalıcılık ve yapışkan his yaratmama özelliğiyle bu rujlar çığır açan bir yenilik.

Parlak ve çekici dudaklar sağlayan likit rujlar bayanlar için baştan çıkarıcılığın gerçek sembolü ve hem gece hem gündüz makyajının olmazsa olmazı. Ancak hemen uçup giden parlatıcılar sürekli tazeleme gerektirir.

L’Oréal Paris, bulundukları her ortamda bayanların hayatını kolaylaştırmak için Glam Shine 6H parlatıcı likit ruju yenilenen formülü ile sunuyor. Tekrar tekrar tazeleme gerektirmeyen, dudakların dolgunluğunu ve parlaklığını koruyan 6 saat boyunca kalıcı parlatıcı likit ruj...  Dudaklar için mükemmel partner!

L’Oréal Paris likit rujlarda; altı saat kalıcı ve parlak yapışkanlık hissi yaratmayan ekstra hafif yenilenen formülüyle Glam Shine’da ruj tutkunlarını ayrı bir dünyaya götürüyor. Glam Shine 6H sahip olduğu Shine Fix teknolojisi sayesinde tamamen ipeksi dokulu, parlak, dayanıklı, 6 Saat kalıcı ve yapışkanlık hissi yaratmayan ince bir tabaka oluşturuyor.

 

 

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X