Yeni iPod nano Multi Touch minicik

Yeni iPod nano`lar dokunmatik ve minicik...

 

 

Yeni iPod nano Multi Touch minicik
Yayın Tarihi: 2.09.2010 14:00:00

Apple iPod nano yenilendi. Tamamen Multi - Touch özelliği ile yeniden yaratılan iPod nano'lar iPhone ve iPad'i aratmayacak cinsten. Normal iPod nano'ların yarı boyu kadar olan iPod Multi - Touch'ları yanınızdan ayırmanız neredeyse imkansız. Çünkü arkasındaki mandalı ile ister yakanıza ister çantanızın kenarına tutturabilirsiniz.

8  ve 16 GB Hafıza

Anodize alüminyum ile 7 parlak renk seçeneği ile gelen iPod nano Multi - Touch'larda istediğiniz fotoğrafı mükemmel kalitede wallpaper yapabiliyorsunuz çünkü  240 pixel çözünürlüğe sahip. Ayrıca dokunmatik ekranı sayesinde istediğiniz gibi ana sayfayı döndürebiliyorsunuz. Yeni iPod nano'ları diğer iPod'lardan %46 daha küçük ve %42 daha hafif ve tabiki % 100 Multi - Touch özelliği ile dokunmatik. Hafızası ile klasik iPod'lar gibi 8 ve 16 GB arasında değişiyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X