Glee Yıldızı Naya Rivera Kayıp!

Glee dizisi ile yıldızı parlayan 33 yaşındaki Naya Rivera, dört yaşındaki oğluyla Kaliforniya'da bir göle açıldı. Ancak oğlu teknede tek başına bulundu. Kaybolan Naya Rivera'nın hayatını kaybettiği düşünülüyor.

 

 

Glee Yıldızı Naya Rivera Kayıp!
Yayın Tarihi: 9.07.2020 13:00:00
Glee dizisiyle tanıdığımız Naya Rivera ve 4 yaşındaki oğlu Josey Dorsey dün, Piru Gölü'nde gezmek üzere bir tekne kiraladı. Üç saatlik kiralama süresinin dolmasının ardından tekne iade için gecikince güvenlik personelleri aramaya çıktı ve teknede sadece Rivera'nın uyuyan oğlunu bulabildi. 

Josey'nin üzerinde can yeleği vardı. Ayrıca teknede Naya Rivera'da olması gereken yetişkin can yeleği de bulunuyordu. Arama çalışmaları devam etse de kurtarma görevlileri ve polis Naya Rivera'nın canlı olarak bulunma ihtimalinin düşük olduğunu söylüyor.Rivera, kaybolmadan bir gün önce Instragram'da kendisinin ve oğlunun fotoğrafını "sadece ikimiz" açıklamasıyla paylaşmıştı.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X