Glow Play Blush ile Tanış

Renk ve dokuda yeni bir inovasyon. On bir hafif formüllü ton tüm cilt tonlarında ışıltılı doğal bir pembelik sağlıyor. Sekiz saat solmadan rengini koruyan ve üst üste uygulanabilir formülüyle dilersen hafif ve doğal bir görünüm ya da yoğunlaştırılmış canlı ve boyutlu bir görünüm için tercih edilebilirsin.

 

 

Glow Play Blush ile Tanış
Yayın Tarihi: 1.03.2020 11:58:00
Mümkün olduğu kadar taze bir bahar makyajı için Glow Play canlı ve mochi’ye benzer jel dokusuyla parmak uçlarıyla uygulandığında ciltte eşit ve ışıltılı bir bitiş sağlıyor. Hong Kong merkezli Kıdemli Yönetici Makyaj Artisti Regan Rabanal “Glow Play Blush bizi oldukça heyecanlandırıyor çünkü yumuşak ve jel-krem dokusunun yanı sıra en çok tercih edilen renklere sahip.” açıklamasıyla heyecanını paylaşıyor. “Bu formül saf, ipeksi yumuşaklıkta, ışıltılı ve bir ya da iki tane tercih etsen bile uygulaması eğlenceli. Ayrıca kurumadığı için çantana atıp dilediğin zaman ışıltıyı yakalayabilirsin.”
 
“Glow Play Blush makyaj kitim ve kişisel makyaj çantamdaki temel makyaj eşyalarımdan biri haline geliyor.” Diyor New York merkezli Kıdemli Ulusal Artist Fatima Thomas. “İpeksi his ve bitiş, renk skalası ve yarı saydam formülüyle minimalistleri ve gösteriş sevenleri buluşturuyor.  Daha doğal bir görünüm için parmaklarımla açık tonları elmacık kemiklerime uyguluyorum. Daha gösterişli bir uygulama için M·A·C 133S fırçasıyla üzerinden tekrar geçiyorum.”
Renkler şeffaf bahar koleksiyonu paketlerinde sunuluyor. Minimalist bir aydınlık görünüm için ya da ışıltılınızı anında yükseltmek için yeni Glow Play Blush ile tanışın.
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X