Görünürlük Projesi 6

Görsel sanatçı Genco Gülan, GalataPerform’un sezon açılışını gerçekleştireceği “Görünürlük Projesi 6” kapsamında 1 ay boyunca sürecek “Çağdaş Sanatta Maske Üretimi ve Kullanımı” başlıklı atölye düzenleyecek.

 

Görünürlük Projesi 6
Yayın Tarihi: 7.09.2010 11:54:00

Farklı malzemeler kullanılarak üretilen maskeler 2 Ekim’deki Görünürlük Günü’nde Galata’nın sokaklarında bir performans olarak sergilenecek.

Kendi maskeni kendin yap!Genco Gülan’ın, Görünürlük Projesi kapsamında düzenleyeceği atölye 13 Eylül’den itibaren her Pazartesi, Perşembe ve Cuma 16:00-19:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. GalataPerform’un İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı Görsel Sanatlar Yönetmenliği’nin desteğiyle düzenleyeceği “Görünürlük Projesi 6”da maske atölyesinin yanı sıra oyun yazarlığı, performans, kuram ve tiyatro teorisi atölyeleri tüm Eylül ayı boyunca ücretsiz olarak katılıma açık olacak.

Haber: Trendus  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X