Haftanın Uygulaması: Draw Something

Son dönemin popüler uygulamalarından Draw Something ciddi anlamda bağımlılık yapıyor.

 

Haftanın Uygulaması: Draw Something
Yayın Tarihi: 25.04.2012 13:31:00

Bundan böyle her hafta Apple uygulamalarından birini iredeleyeceğiz. iPhone ve iPad kullanıcılarının bir hayli vaktini alan bu uygulamalar farklı alanlarda bize büyük kolaylıklar sağlıyor. Örneğin Instagram ile hepimiz birer profesyonel fotoğrafçı olurken, Whatz Up ile her an ücretsiz olarak sosyalleşebiliyoruz veya Angry Birds ile kendimizi oyun içinde kaybedebiliyoruz. Nöbetçi eczanelerin kolayca bulunması, uçak biletleri, ibb trrafik uygulamaları ise tam anlamıyla hayatımızı kurtarır hale geldi. Artık gerçekten herşey parmağımızın ucunda.

Diğer bir değişle artık her şeyin kolay ve zevkli olmasına alıştık. Bundan sonra her hafta ön planda olan bir application`u sizlerle paylaşacağız. Bu sayede yeniliklerden asla geri kalmayacaksınız.

Bu haftanın uygulaması ise son dönemde bağımlılık haline gelen `Draw Something` oyunu. Hala yüklemediyseniz hemen indirmenizi tavsiye ederiz. Ücretsiz bir uygulama olan oyun ilk başta `bu ne ya` izlenimi verse de kısa sürede elinizden düşmez hale geliyor. Facebook ile bağlanarak Facebook`daki arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz oyunu rastgele tanımadığınız kişilerle de oynayabiliyorsunuz. Olay tamamen çiz-tahmin et oyunu. Öncelikle karşısınıza 3 farklı İngilizce kelime geliyor. Bunlardan birini seçip karşınızdakine kelimeyi çizerek anlatmaya çalışıyorsunuz. Ekran size ait, parmaklarınızla dilediğiniz şekli çizip karşınızdakinin tahmin etmesini sağlamaya çalışıyorsunuz. Oyun bu şekilde sırayla devam ediyor.

Oylamalardan 5 yıldız olan Draw Something`i mutlaka indirin ve nasıl kısa sürede bağımlılık yarattığını kendi gözlerinizle görün.


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Haber: Melis Topaloğlu  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X