Hayashi System Hinoki Plus ile saçları uzatın

Zayıf saç ve saç derisi için özel olarak geliştirilmiş Hayashi System Hinoki serisinin benzersiz ürünü Hinoki Plus, saçın çok daha sağlıklı uzamasını sağlayan bir saç toniği. Sprey yapısıyla saça püskürtülerek uygulanan Hinoki Plus, özel formülü ile saç derisini canlandırıp güçlendiriyor.

 

 

Hayashi System Hinoki Plus ile saçları uzatın
Yayın Tarihi: 3.11.2010 14:39:00

Saç bakımını, yenilikçi ve modern ürünleriyle destekleyen Hayashi, “Hinoki System” serisiyle zayıf saçları güçlendirmeye ve saç derisi için ideal bakım önerileri sunmaya devam ediyor.

Serinin saç bakımında uzman üyesi Hinoki Plus tonik, saçın daha sağlıklı uzamasına yardımcı oluyor, saç derisini canlandırıyor ve kuvvetlendiriyor. Kepek oluşumunu kontrol altına alan Hinoki Plus, aynı zamanda saçın yapısını koruyor ve kalınlaştırıyor.
 
Hinoki System ürünleri saç köklerinin hareketini dengeleyerek sağlıklı uzamasını sağlıyor. İnce ve zayıf saçlar için ideal formülü ile saçlara hacim ve parlaklık kazandırıyor.
 
Kasım ve Aralık ayları boyunca Hayashi Hinoki System’den 80 TL’lik ürün alan herkes, ince telli saçların bakım şampuanı Hinoki Şampuan’a ücretsiz sahip oluyor. ürünlerin nasıl kullanılacağına gelince...
 
System Hinoki Plus, kepek ve aşırı yağ salgılamasını gidermek için banyodan önce kullanılıyor. Ve saçın yapısını güçlendirerek uzamasını hızlandırmak için banyodan sonra saça püskürtülerek deriye friksiyon yapılıyor.
 
System Hinoki Shampoo ise az miktarda şampuan saç derisine masaj yapılarak uygulanıyor ve birkaç dakika bekletilerek, ılık su ile durulanıyor.
 
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X