Hit the spot ile sivilceler kayboluyor

Yüzünde sivilce mi çıktı? Sakın panik yapma! Clean Start`ın sivilce oluşumunu kontrol altına alan lokal bakım ürünü Hit the Spot`u kullan, sivilcelerin kaybolsun.

 

 

Hit the spot ile sivilceler kayboluyor
Yayın Tarihi: 3.11.2010 14:37:00

Aynaya bakınca yüzümüzde gördüğümüz tek bir sivilce bile günümüzün kötü geçmesine yetebiliyor. Hele bir de o gün arkadaşlarla bir toplantı ayarladıysak bu durum çok daha sinir bozucu olabiliyor. Gençlere özel cilt bakım serisi Clean Start davetsiz gelen sivilcelerden kurtulmak için çok özel bir ürün geliştirdi: Hit the Spot. 

Hit the Spot, sivilce oluşumunu kontrol altına almaya ve azaltmaya yardımcı konsantre bir lokal bakım ürünü. İçeriğindeki kükürt sivilceye sebep olan bakterileri engelliyor ve cildi arındırıyor.
 
Gün içinde ihtiyaç duyulan her anda kullanılabilen Hit the Spot o kadar etkili ki, formülünde bulunan meyankökü ile sivilce çıkmadan dahi hissedilen kabartı ve acıyı yok ederek cildin nemlenmesini, sakinleşmesini ve rahatlamasını sağlıyor. Kalem şeklindeki, şeffaf ve konsantre yapısıyla kolaylıkla uygulanabilen Hit the Spot çantadan asla eksik edilmemesi gereken bir ürün.
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X