Heaven on Earth seminerleri Türkiye`de

Aşık olmayı istiyor ama bir türlü birine karşı duygular besleyemiyorsanız dünyaca ünlü spiritüel liderler Christopher Sell ve Carrie Harris sizleri Heaven on Earth seminerleriye meditasyon yaparak aşık olmaya çağırıyorlar.

 

Heaven on Earth seminerleri Türkiye`de
Yayın Tarihi: 12.11.2012 14:10:00

Giderek bireyselleşen ve yalnızlaşan dünyada klavye arasına sıkışan duygular nedeniyle "aşık olamamak" toplumların en büyük sorunlarından biri. bu çözüme çare bulmak için "Heaven on Earth" isimli workshop çalışması hazırlayan spiritüel liderler Christopher Sell ve Carrie Harris iki gün boyunca Türkiye`de eğitim verecekler.

17 kasım Cumartesi ve 18 kasım Pazar günü Taksim Lares Park Hotel`de gerçekleşcek olan seminerlerde Sell ve Harris sizlere günlük hayatta uygulanabilecek meditasyonlar ile içsel huzuru keşfetmenizi sağlayacaklar.

Eğer kalbinizin gücünü geliştirmek ve meditasyonla aşkı çağırmak istiyorsanız Heaven on Earth seminerleri sizleri bekliyor.

Detaylı bilgi ve kayıt için:

Indigo Danışmanlık
0216-357 00 36
 

Haber: Ayşe Billur Özer  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X