Hilfiger Woman Douglas`ta

Tommy Hilfiger’dan sadece DOUGLAS parfümeri müşterilerine özel imza niteliğinde bir parfüm HILFIGER WOMAN`ı satışa sundu.

 

 

Hilfiger Woman Douglas`ta
Yayın Tarihi: 31.01.2011 14:00:00

Tommy Hilfiger kendi stilini yaratan, sadeliği ile göz dolduran kadınlar için imza niteliğinde yepyeni bir parfüm sunuyor, Hilfiger Woman. Keskin bir zekaya sahip olduğunu ve klasik kavramını yeniden yorumladığını Hilfiger kadınının gözlerinde görebilirsiniz. Hayat onun için yaşadığı an ve edindiği deneyimler; her an yeni, ilginç ve gerçek birşey yapma tutkusu.

 
 
HILFIGER Woman özel olarak Douglas Parfümeri müşterileri için tasarlandı. Parfümün içeriğinden, ambalajına, kapağındaki şık fiyonk detayına kadar tamamen HILFIGER ruhunu yansıtıyor.
 
Tommy Hilfiger’ın yepyeni kokusu HILFIGER Woman tamamen feminen bir parfüm. Nefes kesici güzellikteki meyveli ve çiçeksi notaların uyumlu birleşimine, vanilya ve paçuli gibi sürpriz notaların eklenmesi ile feminen, şık ve klasik olmaya aday bir parfüm ortaya çıkıyor.
 
HILFIGER karşıtlıkları ve farklılıkları içinde barındıran kadınlara sesleniyor. Zamanın getirdiklerine ustalıkla ayak uydurabilen, aynı zamanda da geleneksel, romantik ve nostaljik. Güçlü, tutkulu, diğer yandan da zarif ve kolay incinebilen. HILFIGER Woman tüm bu farklılıkları içinde barındıran, modern ve çekici bir parfüm.
 
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X