Hotpoint-Ariston Aqualtis yenilendi

Hotpoint-Ariston’un Yenilenen Aqualtis Çamaşır Makineleri şimdi çok daha çevreci…

 

 

Hotpoint-Ariston Aqualtis  yenilendi
Yayın Tarihi: 15.07.2010 16:43:00

Hotpoint-Ariston Aqualtis yenilendi. Farklı ve sıra dışı tasarımlarıyla tüketiciye modern bir yaşam tarzı sunan Hotpoint-Ariston’un, bol ödüllü “Aqualtis” çamaşır makineleri ‘Eco Tech’ özelliği ve A+ enerji sağlayan teknolojisiyle tamamen çevre dostu olmaya aday.

Özel teknoloji

Hotpoint-Ariston’un ödül zengini çamaşır makinesi Aqualtis, tüm giysilerinizin konforu için özenle geliştirilmiş bir teknoloji sunuyor. A+ enerji sınıfına ait Aqualtis serisi, İtalya'da Ecohitech "Çevre Dostu", ekoloji kategorisinde “Alman PLUS X”, Vipac “En İyi Su Tasarrufu” ve 2006 ‘Avrupa’nın En İyisi’ gibi ödüllerin sahibi. Aqualtis'in bu ödülleri kazanmasını sağlayan önemli özellikleri arasında, A+ enerji sınıfına dahil olması, %10 daha fazla enerji tasarrufu sağlayan ‘Eko’ sistemi ve su ve enerji tüketimini yüzde 10 azaltan “SuperEco” teknolojisi yer alıyor.  Dizaynı ve fonksiyonel özellikleriyle alanında farklı bir ürün olarak kabul edilen Hotpoint-Ariston Aqualtis serisi aynı zamanda her detayı ile kullanıcısına maksimum konfor sağlıyor. Aqualtis çamaşır makineleri süper sessiz sistem sayesinde, normal çamaşır makinelerine göre yıkama esnasında -15 desibel, kurutma esnasında ise -5 desibel daha az ses çıkartıyor. Ayrıca 9 kg. kapasiteli Aqualtis ürünlerinde bulunan buharlı temizleme programı giysileri yıkamadan yeniliyor, kumaş dokusunu rahatlatıyor, kırışıklığı azaltıyor ve istenmeyen kokuları ortadan kaldırıyor. Deterjan eklemeden bakterileri yüzde 99,99 yok eden ve giysileri hijyenik bir şekilde yıkayan program, kimyasal etkisi olmadan düşük ısılarda bile sonuç veriyor.
 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X