Hummel Reach LX 300-600 Serisi ile Ritmini Yansıt

Güçlü ve konforlu adımlarınızın arkasında Hummel Reach LX 300-600 serisi var!

 

 

Hummel Reach LX 300-600 Serisi ile Ritmini Yansıt
Yayın Tarihi: 7.06.2021 16:14:00
Hayatın akışını kendi ritminizde ve tarzınızda yansıtırken, Hummel Reach LX 300-600 serisinin bir araya getirdiği teknoloji ve şıklığa güvenebilirsiniz! Artık #RitminiYansıt’mak oldukça konforlu ve çok daha göz alıcı!

Hummel REACH LX 300 – 600 serisi, barındırdığı Ortholite® Hybrid teknolojisi ile inanılmaz bir enerji geri dönüşümü sağlayarak, dayanıklılığı ve maksimum konforu her adımda hissetmenize imkan tanıyor.


  

 
Ortholite® Recycled
teknolojisi ise daha fazla güç sağlayıp her an dengede kalmanıza yardımcı olarak, yüksek hareket özgürlüğüne sahip olmanızı destekliyor. hummel REACH LX 300 / 600 serisini daha özel kılan bir diğer detay ise tamamen sürdürülebilir materyallerin bir araya getirilmesiyle üretilen çevre dostu bir seri olması!

hummel REACH LX 300 / 600 serisi hummel.com.tr’nin yanı sıra; Vadi İstanbul, Hilltown, Emaar Square Mall, İstanbul Forum, Ankara Gordion , İzmir Agora , Mall of ıstanbul , Bursa Korupark, Mersin Forum , Metropol İstanbul’da meraklıları ile buluşuyor.


Koleksiyonu incelemek için tıklayın!


  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X