İDAŞ Clima Mira Pocket ile Serin Uykunun Konforunu Yaşayın

Yaz aylarında, gün içinde olduğu gibi uyku sürecinde de sıvı kaybı yaşarız. Bu nedenle kaliteli bir uyku deneyimi için yatağın, hava transferinin yanı sıra, nem yönetimini de sağlaması gerekir. İdaş Clima Collection yatakları, özel teknolojisiyle, sıcak yaz gecelerinde bile serin bir uyku konforu sunuyor.

 

 

İDAŞ Clima Mira Pocket ile Serin Uykunun Konforunu Yaşayın
Yayın Tarihi: 29.07.2019 14:13:00
İDAŞ Clima Collection yatakları, uykudaki klimatik rahatlığınızı göz önünde bulundurarak ileri teknoloji yay ve katmanların bir araya getirildiği tasarımlardan oluşuyor

CLIMA MIRA-POCKET ile dört mevsim boyunca beste tadında bir uyku…

Clima Mira Pocket’ın yüzeyinde kullanılan Iceberg kumaş teknolojisi, hava transferini destekleyerek gece boyunca serin bir uyku sunuyor. Diğer yüzeyindeki yün dolgusu ise ısıyı hapsederek vücut ısısını koruyor ve dört mevsim boyunca konforlu bir uyku sunuyor.

Leggett&Platt tarafından İdaş için özel olarak geliştirilen 3 bölgeli Mira Pocket yay sistemi sayesinde, birbirinden bağımsız hareket eden yaylar ise vücudun ağırlık merkezlerini destekleyerek omurga eğrisini de koruyor.

Açık hücre yapılı Visco ile hava transferini, doğal kauçuk ağacı sütünden elde edilen Latex ile nem yönetimini sağlayan İDAŞ Clima Collection yatakları, kan dolaşımını da destekleyerek kaliteli bir uykunun formülünü sunuyor. Clima serisi yataklarında kullanılan her bir kumaş, son teknoloji kullanılarak üretiliyor ve kötü koku oluşumunu da engelliyor.

Clima Mira Pocket ile hem serin hem de konforlu bir uyku sizi bekliyor.
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X