iOS 11'in Pil Sorunu Sebebi YouTube Mu?

iOS 11.1.1 güncellemesinde önemli bir sorun ortaya çıktı. Teknoloji bloğu PiunikaWeb’de yer alan kullanıcıların aktardıkları bilgiye göre iOS 11.1.1 yüklü cihazlarda YouTube uygulaması pili sömürüyor.

 

 

iOS 11'in Pil Sorunu Sebebi YouTube Mu?
Yayın Tarihi: 16.11.2017 19:09:00
Uygulamanın aynı zamanda telefonların aşırı ısınmasına da sebebiyet verdiği ifade ediliyor. PiunikaWeb haricinde Twitter, Reddit ve başka internet sayfalarındaki kullanıcıların bu iddiayı desteklemesi YouTube uygulamasında bir sorun olduğunu gösteriyor. Bir iPhone X kullanıcısı 30 dakika içerisinde pilinin yüzde 20 azaldığını bir diğer iPhone X kullanıcısı ise 720p çözünürlüklü video izlerken dahi telefonunun ısındığını söylüyor. Bir iPhone X kullanıcısı yaşanan bu sorunun üstüne  Twitter üzerinden ünlü video servisine aktardı. Sorunun farkında olduğunu belirten video servisi, problemin çok yakında çözüme kavuşacağını belirtti. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X