iPad2 2 Mart`ta tanıtılacak

Apple 2 Mart tarihinde San Francisco kentinde düzenleyeceği toplantıda yeni ürünü iPad2`yi tanıtabilir.

 

 

iPad2 2 Mart`ta tanıtılacak
Yayın Tarihi: 24.02.2011 13:39:00

Wall Street Journal geçtiğimiz hafta Apple`ın iPad2 üretimine girdiğini yazmıştı. WSJ dün Apple`ın 2 Mart`ta San Francisco kentinde düzenleyeceği toplantıda yeni ürünü tanıtabileceğini yazdı. Apple`a yakın kaynaklar sağlık sorunları nedeniyle operasyonel görevine ara veren Steve Jobs`un yerine atanan yeni CEO Tim Cook`un 2 Mart`ta elinde iPad 2`yle sahneye çıkacağını öne sürdü. Yeni model iPad`in bir önceki modele göre daha ince, daha hafif ve daha kaliteli ekranla geleceği bildiriliyor.

iPad2 kamera özelliği ile geliyor!

Yeni nesil tablet bilgisayarın ön yüzünde bir kamerayla geleceğini bu sayede video konferans yapılabileceği belirtilirken, iPad2`de daha güçlü grafik çipinin kullanılacağı ve hafıza tarafında daha yüksek kapasitelere çıkabileceği Apple ile ilgili haberlere konu oldu. Fiyat olarak da şimdiki seviyelerin (500-830 dolar) korunacağı ifade ediliyor.

Haber: Nazlan Üregül  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X