Jake Gyllenhaal Santos de Cartier'in Yüzü Oldu

Amerikalı aktör & yapımcı ve Maison de Cartier, markanın ikonik saat koleksiyonu Santos de Cartier'nin yeni kampanyası için işbirliklerini açıkladı.

 

 

Jake Gyllenhaal Santos de Cartier'in Yüzü Oldu
Yayın Tarihi: 27.03.2018 12:08:00
Hollywood'un en yakışıklı ve en başarılı yeni nesil aktörlerinden Jake Gyllenhaal, Cartier'in yeni reklam yüzü oldu.

Dürüstlük, yaptığı işe kendini adamak ve sonsuz merak; Jake Gyllenhaal, Santos de Cartier erkeğinin simgelediği tüm özellikleri barındırıyor. Yaptığı işe kendini tamamen adayan ve hiçbirşeyi yarım yapmayan bir erkek. Cesareti, dürüstlük ve kendine karşı gerçeklikle tanımlayan bir erkek.

Santos de Cartier saat koleksiyonu, 1904 yılından beri Cartier'nin hayal dünyasını ve yaratıcılığını, azimli ve kendini ileriye taşımaktan ödün vermeden yaşayanların efsanevi hikayelerini anlatmaya adadı. Jake Gyllenhaal, her yeni rol, yeni film veya yeni projesiyle, daha önce keşfedilmemi�� bir yeteneğini ortaya çıkartırken, Cartier, kendisinin cesur ruhu ve karşı konulmaz stili nedeniyle de bu projede biraraya geldi. Gyllenhaal, bu olağanüstü projeye, karakteristik özelliği tutkuyla yaklaştığını belirtti.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X