Jel Tırnaklar 2022’de Geri Dönüyor

Saç simleri ve mullet saç kesiminin ardından, TikTok şimdi de başka bir trendi canlandırdı: Jel tırnaklar.

 

 

Jel Tırnaklar 2022’de Geri Dönüyor
Yayın Tarihi: 21.02.2022 10:35:00

 
90’larda jel görünümlü şeffaf sandaletler çok moda olan trendler arasındaydı. Aynı görünüme sahip bu yeni tırnak akımı da adını bu sandaletlerden almış gibi görünüyor. Şu an 140 milyondan fazla izlenme almış olan bu yeni TikTok trendi bahar ve yaz dönemidne kombin yaparken tamamlayıcı olarak kullanmak için harika bir seçim. 
 
Bu trend’i evde uygulamak isterseniz, evde adım adım nasıl kolay bir şekilde jel tırnak sahibi olabileceğinizi sizler için yazdık. 
 
  1. Tırnaklarınızı hazır hale getirin
Ellerinizi ılık suda bir süre beklettikten sonra tırnaklarınıza bakım yapıp ölü derileri temizleyin. Tamamen kuruyan tırnaklarınıza sonraki adım olarak bir baz sürmeyi ihmal etmeyin.
 
  1. Renkleri karıştırın
Jel görünüm elde etmek için şeffaf parlatıcı ojenizle istediğiniz rengi karıştırın ve transparan bir oje rengi elde edin.
 
  1. Uygulayın
Dikkatli bir biçimde homojen şekilde bu hazırladığınız yeni ojeyi tırnaklarınıza iki kat olacak şekilde uygulayın. Bu adımlardan sonra jel görünümlü, temiz ve bakımlı duran tırnaklarınız olacak.
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X