Jennifer Lopez 40 milyon dolarlık dava ile karşı karşıya

Jennifer Lopez 40 milyon dolarlık dava ile karşı karşıyaVereceği konseri `politik nedenlerle` iptal etmesi üzerine, KKTC’de bulunan bir otel ünlü ABD’li şarkıcı Jennifer Lopez’e 40 milyon dolarlık dava açma tehdidinde bulundu.

 

Jennifer Lopez 40 milyon dolarlık dava ile karşı karşıya
Yayın Tarihi: 12.07.2010 10:37:00

Otel ve gazino tesisini işleten Türk şirketi, Jennifer Lopez’de 24 Temmuz’a kadar fikrini değiştirebilme şansı olduğunu belirtti.

 

35-40 milyon dolarlık dava açacaklarını belirtti

 

Şirketin CEO’su Murat Bozoğlu, Lopez ile yaptıkları anlaşmanın feshedilmediğini ve ünlü şarkıcının konsere çıkmayı reddetmesi halinde uğrayacakları zararı tazmin etmek için kendisine 35-40 milyon dolarlık dava açacaklarını belirtti.

 

Lopez, 41’inci doğum gününde KKTC’deki Cratos Premium otel ve gazino tesisinde konser vereceğini açıkladığı zaman Kıbrıslı Rumların öfkesine maruz kalmıştı. Şarkıcı, konserde yer alması halinde politik bir duruş sergileyeceğine yönelik eleştiriler ardından konser planını iptal etti.
Haber: hurriyet.com  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X