Kiehl’s Açai Damage-Repairing cilt bakımı

Kiehl’s Açai Damage-Repairing cilt bakımı açaiberry meyvesi sayesinde cildinizi hem besliyor hemde yaşlanmayı geciktiriyor.

 

 

Kiehl&#8217s Açai Damage-Repairing cilt bakımı
Yayın Tarihi: 6.09.2010 15:09:00

Kiehl’s cildin doğal kendini yenileme sürecini harekete geçiren, sağlıklı ve canlı bir cilt sağlayan %100 doğal kaynaklı AÇAİ serisini sunuyor.

Yüksek oksidan

Kiehl’s kimyagerleri bu çığır a çan formülü yaratırken Brezilya Amazon ormanlarında yetişen dünya üzerindeki en güçlü antioksidan olan AçaiBerry meyvesini, aloeverayı,lavantayı ve gül suyu özlerini kullandı. Bu meyve olağanüstü besin değerleri barındırıp aynı zamanda çok yüksek antioksidan. Ayrıca  yüksek antioksidan seviyesiyle cildi günlük stres ve çevresel faktörlerden doğan serbest radikal hasarlarına karşı koruruyor. Cilde karşı yararları arasında: cilde aydınlık veririyor, gözenekleri küçültüyor ve yaşlanma sürecini geriletiriyor.

Kiehl’s Açai Damage-Repairing`ın fiyatı: 65 TL
 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X