Kilimanjaro’da Latintronica Rüzgârı

DJ & Producer Aytun Çırkın ve trompetçi Umur Meriç’in performanslarının birleştiği “Latintronica” akşamları Kilimanjaro misafirlerini yeni bir deneyime davet ediyor. 

 

 

Kilimanjaro’da Latintronica Rüzgârı
Yayın Tarihi: 15.10.2019 14:15:00
Malzemeyi odağında tutan mutfağı ve kendine has ambiyansı ile şehrin en gözde mekanlarından Kilimanjaro, lezzetli yemeklerinin yanı sıra keyifli müzik performanslarıyla da öne çıkıyor. Her Cuma ve cumartesi geceleri misafirlere eğlenceli dakikalar yaşatan DJ Aytun Çırkın’ın performansına şimdi de canlı müzik ekleniyor. DJ & Producer Aytun Çırkın ve trompetçi Umur Meriç’in performanslarının birleştiği “Latintronica” akşamları Kilimanjaro misafirlerini yeni bir deneyime davet ediyor. 
 
Bu özel projede Gees Taal ismiyle anılan DJ & Producer Aytun Çırkın’ın çaldığı müziklere Umur Meriç’in canlı trompet performansı eşlik ediyor. Yemek ve sonrasında misafirlere özgün bir müzik keyfi sunan performansların ilki 12 Ekim’de gerçekleşti. Gece boyunca misafirler Latin, Caz, African, Elektronika ve dünya müziklerinden oluşan farklı melodileri dinleme fırsatı yakaladılar. 
 
19 Ekim, 25 Ekim ve 2 Kasım tarihlerinde saat 21.30’da başlayacak “Latintronica” performansları Kilimanjaro’nun kendine has ambiyansında yemek yeme keyfini ikiye katlayacak. Gece 23.00’ten sonra ise DJ Aytun Çırkın’ın müzikleriyle ritim yükselecek.
 
Yapı Kredi bomontiada’nın dikkat çeken mekanlarından olan Kilimanjaro, menüsü ile de fazlasıyla adından söz ettiriyor.  Paylaşımlık tabaklarının yanı sıra imza yemekleri ile de iddialı olan Kilimanjaro, Cuma ve cumartesi akşamları hem lezzet hem de müziğin tadını çıkarmak isteyen misafirlerini bekliyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X