Kollarınızı Canlandıracak 3 Bakım Önerisi

Kollarınızın görünümünden memnun değilseniz, kol egzersizlerinin yanı sıra, kullanacağınız bakım ürünleriyle çok daha çekici ve şekilli kollara sahip olabilirsiniz. Kollarınızı özgür bırakabilmeniz adına sizin için seçtiğimiz bakım ürünlerine göz atabilirsiniz.

 

 

Kollarınızı Canlandıracak 3 Bakım Önerisi
Yayın Tarihi: 6.12.2019 09:18:00
Sıkılaştırın
Cildinizi temizleyip, ölü hücrelerden arınırken, sıklaştırıcı etkisi olan bir bakım ürünü ile aynı zamanda kollarınızın daha sıkı bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Kaslarınızı çalıştırırken, elastikiyet kaybı için sıklaştırıcı bakım ürünleriyle de desteklemeniz oldukça önemlidir.
 
Palmolive Thermal Spa Hydrating Duş Jeli
Her kullanımdan sonra cildinizi ışıl ışıl, yumuşacık yapan bu duş jeli, kollarınızın yenilenme ve sıkılaşma sürecine katkı sağlıyor.

     
 
Nivea Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu 
Bu losyonu tüm vücudunuza uygulayarak cildinizin kolayca sıkılaşmasını sağlayabilirsiniz.

          
 
İnceltin
Zarif ve hoş bir görünümün en önemli anahtarı olan kolların biçimini değiştirmek oldukça zor ancak birkaç doğru ürün ile fark edilebilir bir sonuç alabilirsiniz.
 
Caudalie Crushed Cabernet İnceltici Etkili Vücut Peelingi
Hassas soyucu özelliği ile cildinizi yatıştıran bu ürün, kollarınızdaki selülitli görünümü gidermeye yardımcı olur.
             
Strivectin TL Advanced Tightening Body Cream
Bu nemlendirici vücut kremi, cildi gözle görülür biçimde sıkılaştırmayı ve kollara genç bir görünüm kazandırmayı vadediyor. Cilt elastikiyetini düzenlemek için kullanabilirsiniz.

              
 
Gece Bakımı Yapın
Siz uyurken altı saat boyunca cildiniz savunmasız ve nemsiz kalır. Cildinizi kurutan dış etkenlerden en çok kolunuz ve dirsekleriniz etkilenir. Etkili kol bakımı için cildinize 24 saat boyunca bakım yapabilecek yoğun etkili ürünleri tercih edebilirsiniz.
 
Bliss Sıkılaştırıcı ve Toparlayıcı Gece Kremi
İçeriğindeki lotus çiçeği özü ile kollardaki yağın yakılmasına ve var olan kolajenin korunmasına yardımcı olur.
 
                  
Atelier Rebul My Body Kol Sıkılaştırıcı Krem
Düzenli kullanımla günden güne güçlenen, sıkı ve bakımlı kollara kavuşabilirsiniz.
 
              

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X