Kulak için kontakt lens

Daha önce “S serisi ve Zon serisi” ile kazandığı “Yılın En İyi Tasarım ve Mühendislik” ödülüne, bu kez de dünyanın ilk görünmez ve kişiye özel işitme cihazı “SoundLens” ile layık görüldü!

 

 

Kulak için kontakt lens
Yayın Tarihi: 14.02.2011 12:14:00

İşitme kaybı yaşayanlar için ürettiği kişiye özel işitme cihazları ile fark yaratan Starkey İşitme Cihazları, dünyanın ilk görünmez ve kişiye özel işitme cihazı “SoundLens” ile Amerika’nın önde gelen Tüketici Teknolojileri Derneği tarafından CES 2011 Tasarım ve Mühendislik Ödülü’ne layık görüldü. 12 yıldır Türkiye pazarında bulunan, dünyanın öncü, ABD’nin bir numaralı işitme cihazı markası Starkey, “dokunmatik kontrol yüzeyi teknolojisi”ne sahip S Serisi ve Zon serisi ile daha önce de bu ödülü kazanmıştı.

Dünyanın ilk ve tek kişiye özel ve tamamen görünmez işitme cihazı olan SoundLens, yüksek ses kalitesi, kişiselleştirme ve üstün performans sunmak üzere tasarlandı. Heceler arasındaki gürültülere bile müdahale ederek ortadan kaldıran SoundLens, sektörün en iyi gürültü kontrolü ve konuşma seslerini koruyan akıllı ses yönetimi Voice iQ özelliğine de sahip. SoundLens’in, kulak kanalının içinde tamamen gizli tasarımı, çeşitli sebeplerden işitme cihazı kullanmaya çekinen kişilerin de artık cihaz kullanmasını olanaklı kılıyor.
 
Pazardaki tek kişiye özel ve tamamen görünmez işitme cihazı olma özelliğini koruyan SoundLens ile ikinci kez ödül almanın onurunu yaşadıklarını belirten Starkey CEO’su Jerry Ruzicka, üstün teknolojisi sayesinde SoundLens’in ‘kulak için kontak lens’ anlayışıyla işitme cihazı kullanıcıları için heyecan verici bir seçenek” olduğunun altını çiziyor…
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X