Kylie Jenner Anksiyete, İlk Dövmesi ve Kaybettiği Arkadaşları Hakkında Konuştu

Kylie Cosmetics sonrası Kylie Skin ile başarılarına devam eden Kylie Jenner, Instagram postunda dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Tabii ki yakın zamanda kavga ettiği Jordyn Woods'a da gönderme yapmayı ihmal etmedi.

 

Kylie Jenner Anksiyete, İlk Dövmesi ve Kaybettiği Arkadaşları Hakkında Konuştu
Yayın Tarihi: 18.07.2019 11:20:00
21 yaşındaki güzellik gurusu Kylie Jenner; Instagram üzerinden yazdığı mini mektupta samimi açıklamalarda bulundu. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’m proud of myself, my heart, and my strength. growing up in the light with a million eyes on you just isn’t normal. I’ve lost friends along the way and I’ve lost myself too sometimes. my first tattoo was “sanity” to remind myself everyday to keep it. I’ve struggled with anxiety my whole young adult life and after my baby i dealt with all the internal ups and downs. I felt like i had to find myself completely again. I keep a whole lot to myself but just wanted to share and let you know I’m human. my life is not perfect and what you see here on social media is just the surface. be gentle with yourself, move on, and let go. we are all capable of great things, worthy of love, and allowed to express ourselves. do more of what makes you happy and be unapologetic. now is your season ✨ we all have a magnificent destiny.

Kylie (@kyliejenner)'in paylaştığı bir gönderi ()"Kendimle, kalbimle ve gücümle gurur duyuyorum. Milyonların gözü önünde büyümek hiç de normal değildi. Bu yolda pek çok arkadaş kaybettim, hatta kendimi de pek çok kez kaybettim." diyen Jenner sözlerine şu şekilde devam etti: 

"İlk dövmem "sanity" (akıl sağlığı, mantık) idi, böylece bana her gün kendini hatırlatan bir kavramdı. Bütün genç/yetişkin hayatım anksiyete ile savaşmakla geçti, bebeğimin doğumundan sonra tüm o iniş çıkışlarla savaştım. Kendimi tekrardan tamamen bulmam gerekiyormuş gibi hissediyorum. "

Jenner sonrasında sosyal medyanın tehlikelerine dair de konuştu: "Pek çok şeyi kendime saklıyor olabilirim ama belirtmek isterim ki ben de bir insanım. Hayatım kusursuz değil ve sosyal medyada gördüğünüz herşey sadece işin yüzeyi. Kendinize karşı nazik davranın, ilerleyin ve gitmesine izin verin." diyen Jenner ekledi "Hepimiz harika şeyler yapmaya yetenekliyiz, aşka değeriz ve kendimizi ifade edebilme yetimiz var. Sizi ne çok mutlu ediyorsa onu yapın ve bunun için özür dilemeyin." 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X