Lancaster Skin Therapy

Cildiniz ekstra enerjiye ihtiyaç duyduğu zaman sonbahar mavileri ile yeterli miktarda oksijen ile bakım yapabilirsiniz. Çünkü Lancaster`in Skin Therapy anti-aging& nemlendirme serisinin yeni üç ürünü var. Gece kremi, göz kremi ve maske.

 

 

Lancaster Skin Therapy
Yayın Tarihi: 19.10.2010 14:15:00

Lancaster’in Skin Therapy serisi yaşlanma karşıtı ve nemlendirici arasındaki seçimi geçmişte bırakıyor. Çünkü bu seri her ikisini de yapıyor. Anti-Ageing Oxygen Night Cream- Gece kremi, cildinizde ağırlık hissettirmediği için başınızı yastığa koymadan önceki mükemmel bakımınız. Güzellik uykunuz sırasında enerjinizi depolamanın yolu olarak lanse edilen ürün, uykunuzun en kıymetli saatlerinde oksijen hücre çoğalmasını canlandırıyor ve 8  güçlü antioksidan karışımı ile cildinizi diğer günlere göre daha iyi görünmesini sağlıyor.

Oxygen eye cream ise uyanık gözler için süper hızlı çözüm sunuyor. Mikro sirkülasyonu hızlandırarak göz altı morluklarının ve şişkinliklerin silinmesine yardımcı oluyor.

Serinin son yenliği olan Flash mask’ın ise rekor zamanda yorgunluk belirtilerini yok etme özelliği var. Olağanüstü detoks ve dolaşımı hızlandıran formülü Ginkgo Biloba açısından zengin içeriği ve patentli oksijen sistemi ile cildin enerjik hissedilmesini sağlıyor.

Hücre metabolizmanızı harekete geçirecek bir cilt bakım serisi arıyorsanız tam size göre.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X