LG Optimus serisi

LG`nin Android destekli yeni serisi: LG Optimus

 

LG Optimus serisi
Yayın Tarihi: 13.07.2010 11:08:00

LG Optimus serisi LG GT540 Android telefondan beklenen tüm özelliklere sahip. Çok fazla kafa karıştırmadan kolay bir kullanım sunan Optimus serisi, Android uygulamalarının yanı sıra Google mobil hizmetlerle de uyum gösteriyor.

En akıllı telefon!

Akıllı telefon avantajlarını bir Google internet paketi içinde sunan Optimus, otomatik olarak senkronize olan Google hesabı sayesinde kullanıcıların; Gmail, Gtalk, Google Maps, Google Search ve diğer hizmetlerden yararlanmasını sağlıyor. Optimus, gelişmiş Media Player’ıyla kullanıcılara DivX ve XviD videolarını ayrı bir kodlama olmaksızın doğrudan seyredebilme imkanı da tanıyor. Ayrıca coğrafi ve yüz etiketleme ile yüz tanıma teknolojisine sahip.Video düzenleyicisi ile videolarınıza müzik ve metin eklemenize de imkan tanıyan Optimus, bağlantı desteğiyle de ferah bir kullanım anlayışını benimsediğini gösteriyor. Optimus, Wi-Fi’ın yanında 3G desteğide kullanıcıya sunuyor.

Renk seçenekleri arasında beyaz, pembe, siyah ve gümüş var.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X