Samsung S7070 Diva

Samsung`un kadınlar için özel olarak tasarladığı `Diva` serisinin göz bebeği S7070

 

Samsung S7070 Diva
Yayın Tarihi: 12.07.2010 13:42:00

Samsung S7070 Diva Samsung'un kadınlar için özel olarak tasarladığı "Diva" serisinin göz bebeği olan S70707 telefondan çok bir aksesuar havasında..

Beyaz parlak kaplama

Beyaz parlak kaplaması ve ortasındaki elmas şeklindeki geri dönüş tuşu ile rahat bir kullanım sağlayan zarif telefon kabartmalı kapitone arka kapaklarıyla da tasarım konusunda da iddialı. Oldukça hafif olan Samsung Diva'nın ekranı 16 milyon rengi destekliyor. 3mp kameraya sahip olan Diva S7070'de, ayrıca ‘Lomo Efekti’ ve portre fotoğrafların daha güzel görünmesi için "Güzellik Efekti" bulunuyor. Özel yazı karakterleriyle kişiselleştirebileceğiniz Samsung, ‘Dilek Listesi’ ve ‘Etiket Modu’ gibi kolaylık sağlayan özellikler sunuyor. Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlara kolayca bağlanabileceğiniz Diva S7070'den vazgeçmeniz oldukça zor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X