Lipikar Baume AP+M ile Deliksiz ve Daha Konforlu Bir Uyku

Hassas ciltlere daha iyi bir yaşam sunan La Roche-Posay, çok kuru, atopiye eğilim gösterebilen ciltler için özel olarak formüle ettiği LIPIKAR Baume AP+M ile rahatlamış bir cilt ve deliksiz bir uykunun anahtarını sunuyor. Cildi anında yatıştırmaya yardımcı olan LIPIKAR Baume AP+M, uyku kaybını azaltıyor, cildi rahatlatarak uyku kalitesini artırıyor.

 

 

Lipikar Baume AP+M ile Deliksiz ve Daha Konforlu Bir Uyku
Yayın Tarihi: 6.01.2021 14:43:00
Onarıcı üçlü etkili LIPIKAR Baume AP+M, kuruyan vücut ve elleri nemlendirirken kaliteli bir uykunun da anahtarını sunuyor. Shea Yağı, Niacinamide ve Aqua Posae Filiformis içeren formüle sahip LIPIKAR Baume AP+M, cildi anında yatıştırmaya yardımcı olarak kuruluk hissi sonucu oluşan kaşıntı hissini azaltmaya yardımcı oluyor, tekrarlama karşıtı etki gösteriyor. Doğal içeriği sayesinde kış aylarında artış gösteren kuru cilt ve atopi sorununa da çözüm sunan LIPIKAR Baume AP+M, ciltte rahatlama sağlıyor, aynı zamanda cilt bariyerini güçlendiriyor.
 

 
Dermatolog ve pediatristler eşliğinde 700'den fazla kişi üzerinde test edilen ürün, 7 klinik çalışma ile kanıtlanmış etki sunuyor. Çok kuru, atopiye eğilim gösterebilen bebek, çocuk ve yetişkin ciltleri için uygun LIPIKAR Baume AP+M'yi deneyenlerin %85'inde uyku kalitesinin geliştiği gözlendi.* LIPIKAR Syndet AP+ vücut temizleyici ile birlikte rutin kullanım sonrasında ise kaşınma hissinde %41 oranında, uyku kaybında %42 oranında azalma görüldü.**
 
Günde 1 defa yüz ve vücudunuzda kullanabileceğiniz LIPIKAR Baume AP+M’yi duşta LIPIKAR SYNDET AP+ veya LIPIKAR CLEANSING OIL AP+ gibi nazik, lipid yenileyici bir temizleyici kullandıktan sonra uygulayabilir, gün içerisinde kuruluk kaynaklı kaşınma hissini yatıştırmak için LIPIKAR STICK AP+ uygulayabilirsiniz.
 
*Kişisel değerlendirme, 49 bebek & çocuk
**Klinik çalışma, 51 kişi (çocuk ve yetişkin), 2 hafta LIPIKAR Syndet AP+ ve LIPIKAR Baume AP+M kullanımı sonucunda

 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X