Louboutin manikürü!

Tırnaklarla konuşma dönemi geri döndü. Rengarenk ojeler, değişik modeller, desenler. Tırnakların en son trendi Louboutin modeli. İngiliz manikürcü Zoe Pocock tarafından yaratılan bu harika fikire bir göz atın.

 

 

Louboutin manikürü!
Yayın Tarihi: 2.06.2010 18:45:00

İngiliz manikürcü Zoe Pecock`un buluşu olan Louboutin manikürü sayesinde tırnaklarınızı ayakkabılarınıza uydurabileceksiniz. Son aylarda tırnaklarda canlı renkler ve değişik desenler iyice moda olunca çılgın manikür fikirleri de aldı başını gidiyor. Zebralı ve çiçekli tırnak desenlerinden sonra şimdi de tırnakları iyice uzun tutup iç kısmına swarovski taş veya desenler çizme moda olmuştu. Bunun en son ve moda dünyasıyla en içiçe olan örneği İngiliz manikürcü Zoe Pecock`un bulduğu bu harika Louboutin manikür fikri. Bu modelin diğer çılgın manikürlerden farkı da uygulamasının çok kolay oluşu. İhtiyacınız olanlar bir siyah, bir de kırmızı oje ve 10 tane de takma tırnak. Tırnakların üstlerini siyaha içlerini de kırmızıya boyayın. Eğer oje sürmekle aranız iyi değilse manikürcünüze bu modeli anlatmanız da çok kolay. Hadi ne duruyorsunuz?
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X