Mango, Mango Girls Diaries'i Sunar

Bu yeni projede Mango Girls (Mango Kızları), bize günlerini nasıl geçirdiklerini tüm samimiyetiyle anlatıyorlar.

 

 

Mango, Mango Girls Diaries'i Sunar
Yayın Tarihi: 1.04.2020 12:48:00
Mango Girls Diaries’in ilk bölümünde, sanatçı ve ses tasarımcısı Inés Mèlia bizi stüdyosuna davet ediyor ve rengarenk tablolarından birinin yaratıcı sürecini anlatıyor. Fransa’nın güneyinde doğan sanatçı, önceleri Paris’in en ünlü kulüplerinde performans göstererek ses tasarımcısı ve DJ olarak tanındı.  Şu anda ise bu özelliğini, genç yaşlardan beri uğraştığı en büyük tutkusu olan resim ile birleştirerek hayatını devam ettiriyor. Kâğıt veya tahta üzerine çalıştığı eserler; seyahatlerinden, çocukluğundan veya derin duygulardan ilham alarak ortaya çıkmış. Kreasyonlarında soyut şekiller ve yumuşak renkler yer alıyor.

 

Önümüzdeki haftalarda, başka Mango Kızları da fotoğraflar, video çekimleri ve Instagram’dan canlı yayınlar aracılığıyla, Mango kitlesine günlük yaşamlarından kesitler aktaracak ve onları daha yakından tanımamızı sağlayacaklar. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X