MiiN, Özel Tasarım Maske Hediye Edecek

Mayıs ortasında MiiN alışveriş sitesi açılacak ve oradan yapılan alışverişlerde maske hediye edilecek ve MiiN müşteri datasındaki isimlere maske ulaştırılacak.

 

 

MiiN, Özel Tasarım Maske Hediye Edecek
Yayın Tarihi: 1.04.2020 12:57:00
MiiN tasarımcısı Kadir Kılıç bu sürece ve projeye dair, "Kaygı ve belirsizliğin tavan yaptığı bir dönemden geçiyoruz. Din, dil, ırk, cinsiyet ve statü ayırmayan bu hastalıkla, tüm insanlık büyük bir sınavdan geçiyor. Moda sektörüne hizmet veren biz tasarımcılara da aslında, bu süreçte epey iş düşüyor. Öncelikle kendi tüketicimiz ve onların sevdiklerini önemsediğim bir projeye giriştim. Müşteri datamızda varolan tüm tüketicilerimize koruyucu maskeler dağıtacağız. Mağazalarımızı malum sebepten ötürü kapattık. Yakın bir zamanda online satış sitemizi hayata geçirip MiiN tasarımlarını en makul fiyatlarda satışa sunacağız ve tüm satışlarda da hayatımızın bir parçası olacak koruyucu maskeleri hediye edeceğiz. En geç mayısın ikinci haftasında maske dağıtımı ve online satış sitesini de hayata geçirmiş olacağız. Sabır ve elimizden gelen var güçle çalışmaya devam ediyoruz…"
diyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X