Mevaris’in İkonik Sembolü Yeni Ay Gülcan Arslan’la Yükseliyor

Mevaris, tasarımlarının yapı taşı ve ikonik sembolü Yeni Ay figürlerinden oluşan “High Moon” koleksiyonuyla sizi yeni başlangıçlara davet ediyor. Dişil enerjiyi sembolize eden ve Türk kültür mirasında da değerli bir yere sahip Yeni Ay figürüyle en yeni koleksiyonu “High Moon”u yüksek mücevher seviyesine taşıyan Mevaris, marka yüzü Gülcan Arslan ile büyüleyici bir çekime imza attı.

 

 

Mevaris’in İkonik Sembolü Yeni Ay  Gülcan Arslan’la Yükseliyor
Yayın Tarihi: 3.07.2022 11:21:00
Mitolojik çağlardan günümüze kadar uzanan, anlamıyla ve derin enerjisiyle her dönemin vazgeçilmezlerinden olan yeni ay motifi Mevaris’in Kreatif Direktörü Fatoş Altınbaş’ın modern yorumuyla tekrar hayat buldu.

Her parçada farklı detaylarda karşımıza çıkan Ay motifi yüksek işçilik ve değerli pırlantaların sonsuz ışıltısı ile buluşuyor. 18 ayar altın üzerine yapılan Mevaris tasarımları, farklı kesim elmas ve pırlantalarla süslenerek ihtişamını ortaya koyuyor. Ay’ın hilal evresinin motifi ile buluşturulan kalp sevginin ve kadının gücünü temsil eden çok özel tasarımlardan biri olarak dikkat çekiyor. Kalp çakrasından yola çıkan insanın kendi içine dönüşünü, kendisini, doğayı ve başkalarını sevmenin vurgulandığı parçalar da koleksiyonun yenilerinden…

Her Ay döngüsünün aslında “yeniden doğuş” olduğu ve Ay’ın hilal evresinin yeni başlangıçları sembolize ettiği fikrinden hareketle Gülcan Arslan’ı “Hilal” temalı büyülü bir kadrajdan gördüğümüz fotoğraf çekimi sizi de mistik bir dünyaya götürecek.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X