MEVARİS’in TIME IS AN ILLUSION Koleksiyonu Londra’dan Sonra İstanbul’da

Mevaris, Londra’da çıkardığı son koleksiyonu “TIME IS AN ILLUSION”u İstanbul’a taşıdı. Vintage saatlerin Mevaris yorumuyla hayat bulan koleksiyon hem mücevher hem saat tutkunlarını etkisi altına alacak.

 

 

MEVARİS’in TIME IS AN ILLUSION Koleksiyonu Londra’dan Sonra İstanbul’da
Yayın Tarihi: 2.05.2022 13:14:00
Türk mücevher sanatını Dünyaya tanıtma misyonuyla tasarımlarına yön veren Mevaris Mücevherat, Londra’da dikkatleri üzerine çeken son koleksiyonu “Time is an Illusion”u
İstanbul’a taşıdı.
 
Dünya modasına yön veren ünlü oyuncular, müzisyenler ve influencer’ların yanı sıra tanınmış moda editörlerinin katılımıyla gerçekleşen özel bir davetle koleksiyonunu geçtiğimiz sene Londra’da tanıtan Mevaris, misafirlerden büyük beğeni almış ve dikkat çekmişti.
 
Zaman Bir İllüzyondur
Markanın kurucusu ve Kreatif Direktörü Fatoş Altınbaş’ın yorumlarıyla şekillenen Mevaris tasarımları, kendini bu sefer “Time is an Illusion” koleksiyonuyla 18. yüzyılda cep saati olarak kullanılan vintage saatlerde gösteriyor. Pırlanta, safir ve yakut gibi değerli taşlarla 18 ayar altını birleştirerek saat ve zaman kavramlarına zamansız bir değer kazandıran Mevaris, farklı yorumuyla yine bir ilke imza attı.
 
 
 
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X