Moda Gündemi: Prada X Adidas İş Birliği

İtalyan moda evi Prada ile Alman spor giyim markası Adidas lüksü ve fonksiyonelliği yaptığı iş birliği ile bir araya getiriyor.

 

 

Moda Gündemi: Prada X Adidas İş Birliği
Yayın Tarihi: 2.12.2019 08:26:00
@Prada
Geçtiğimiz haftalarda, Prada ve Adidas cephesinden yeni bir iş birliği yapılacağının sinyalleri verilmişti. Prada torbasının içindeki Adidas spor ayakkabı kutuları bize bazı ipuçları veriyordu ama koleksiyon bir süre gizemini korudu. Tüm gözler dinamizm kokulu iş birliğine çevrildi ve yeni koleksiyondan bir takım görseller yayınlandı. İş birliğine yakından baktığımızda Adidas'ın ikonik Superstar ayakkabı ve Bowling çanta modellerine Prada ve Adidas logosunun eşlik ettiğini görüyoruz. Unisex olan bu koleksiyonun amacı ise bu iki markanın miras, teknoloji ve inovasyon alanlarının araştırılması. Sadece 700 parça üretilecek bu koleksiyon dört Aralıkta satışa sunulacak. Adidas'ın daha önce Stella McCartney, Rick Owens ve Raf Simons gibi lüks moda markalarıyla yaptığı iş birliği ve Prada'nın spor koleksiyonunun ardından gelen bu tahmin edilebilir kolaborasyona bakalım moda severlerin tepkisi ne olacak?


Fotoğraf: @Prada 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X