Reese Witherspoon Baskıya Uğradığı İlişkisinden Nasıl Kurtulduğunu Açıkladı

Başarılı yıldız Reese Witherspoon; hayatının acı dolu karanlık günlerinden ve baskıcı ilişkisinden nasıl kurtulduğu hakkında Oprah Winfrey'in dergisine çok özel açıklamalarda bulundu.

 

 

Reese Witherspoon Baskıya Uğradığı İlişkisinden Nasıl Kurtulduğunu Açıkladı
Yayın Tarihi: 30.11.2019 09:28:00
Başarılı oyuncu Reese Witherspoon, Oprah Winfrey'in dergisine çok özel açıklamalarda bulundu. 

Röportajda kaderini değiştiren en zor seçimin ne olduğunu soran Oprah'a Witherspoon; "Muhtemelen sürekli baskı gördüğüm ilişkimi bırakmaktı. Kuma bir çizgi çizdim, o çizginin tersine gitmeye başladım ve beynim bunu almadı. Çok gençtim ve toydum. 

Bu ili��kiyi bırakmak; hücresel düzeyde kim olduğumu, kendimi savunduğum gerçeğini değiştirdi. Ayağa kalkıp "Evet, hırslıyım" dememin bir nedeni de bu. Çünkü biri bunu benden almaya çalıştı." şeklinde cevap verdi. 

Witherspoon, bu ilişkide uğradığı istismarın hem "psikolojik", hem de "sözlü"olduğunu açıklığa kavuşturdu, ancak bu kişinin kim olduğu gibi özel ayrıntılara dalmadı.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X