Mor şişeli parfümler

İçerikleri kadar şişeleri de parfüm almanızda sizi etkiliyorsa bu kokulara bakmanızda fayda var. Çünkü mor şişeleri ile "beni al" diye bağırıyorlar.

 

 

Mor şişeli parfümler
Yayın Tarihi: 7.09.2010 15:05:00

Şişeleri tabi ki bir parfümün değerini azaltmıyor ama bazı şişeler de albenisi ile haykırıp duruyor. İçgüdüsel olarak insanı mutlu eden renklerin en başında gelen “mor” kozmetik ve güzellik sektöründe de sık sık kullanılıyor. Yıllar boyu cazibenin ve sevginin sembol rengi olan “Mor” parfüm şişelerinde de kullanılıyor. Kullananlara bağımlılık bile yaratıyor.

Morun hayatımızdaki önemi belliyken biz de mor şişeli parfümler ile ilgili  bir uzmana danışalım istedik. Sephora İstinye Park Mağaza Müdürü İrem Topçu bu konuyla ilgili bakın neler söyledi:
"Müşterilerin mor şişeli parfümleri tercih etmelerinin en büyük sebebi şişe tasarımı ve mor rengin diğer sıcak renklerle olan uyumlu çekiciliği. Bunun yanı sıra mor renge sahip olan parfüm şişeleri stil sahibi, eğlenceli, kendine güvenen, seksi ve  büyüleyici hanımların vazgeçilmez tercihi oluyor. Genelde, mor şişeli parfümler alt notalarında baskın baharat kokularına sahip iken, Marc Jacobs Lola çiçeksi ultra feminen esansı ile samimi ve baştan çıkarıcı bir etki yaratıyor. "

Mor şişeli parfümler için lütfen fotogaleriye tıklayın.


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X