Moulinex Fresh Express

Moulinex Fresh Express ile mutfakta daha az yorulup daha çok eğlenme zamanı! Rendeleme ve dilimleme işlemini dert olmaktan çıkarıp keyifli hale getiren Fresh Express ile taze sebze ve meyvelerin tadını doyasıya çıkartacak, yiyeceklerinizi hazırlarken eğleneceksiniz!

 

 

Moulinex Fresh Express
Yayın Tarihi: 11.02.2011 14:28:00

Mutfaktaki çözüm ortağınız Moulinex’in yepyeni ürünü Fresh Express ile mutfaklar artık daha eğlenceli!

Fresh Express’in 5 farklı bıçağıyla tek hareketle dilim dilim dilimlemek ya da rendelemek çok kolay. Tek yapmanız gereken tuşa basıp istediğiniz sebze veya meyveyi hazneye atmak! Gerisini, Fresh Express sizin için halleder.
 
Birbirinden lezzetli salatalar, yemekler, tatlılar… Rendeleme veya dilimleme işlemi gerektiren her tür öğün için Fresh Express en büyük yardımcınız olacak. Renkli ve kompakt tasarımıyla mutfağınıza neşe getirecek olan Fresh Express ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak, daha az yorulup, daha çok eğleneceksiniz.
 
Moulinex Fresh Express, Mart ayından itibaren tüm Tefal Shop ve satış noktalarında.
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X