Mülteciler İçin Yardım Kampanyası: Jeans for Refugees

Bir Johny Dar projesi olan "Jeans for Refugees" (Mülteciler İçin Jeanler) dünyada ihtiyaç içinde olan mülteciler için yardım toplayacak. Projenin içerisinde Emma Watson, Alicia Vikander, Eva Longoria ve Kate Moss gibi ünlü isimler de yer alıyor.

 

 

Mülteciler İçin Yardım Kampanyası: Jeans for Refugees
Kaynak: Getty Images  |  Yayın Tarihi: 26.07.2016 13:17:00
Toparlanan bütün bağışların International Rescue Committee'ye (Uluslararası Kurtarma Komitesi) mültecilere yardım amacıyla verileceği bir yardım kampanyası Jeans for Refugees. Tasarımcı Johny Dar tarafından yaratılan bu projede, ünlüler kendi dünyalarını yansıtan kotlar tasarlıyor, Johny Dar bu kotları gerçek hayata taşıyor ve yardım etmek isteyenler kotları satın almak için açık arttırmaya katılıyor. Toparlanan bütün para ise mültecilere yardım için International Rescue Committee'ye bağışlanıyor.

Aralarında Emma Watson, Alicia Vikander, Eva Longoria ve Jessica Hart'ın da bulunduğu 15 ünlünün tasarımlarını foto-galerimizde görebilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için: Jeans for Refugees

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X