Nikos Koulis Tasarımları Midnight Express`te

Dünyaca ünlü Yunan mücevher tasarımcısı Nikos Koulis`in eserleri The St. Regis Hotel`de kendisinin de katılımıyla gerçekleştirilen özel ‘trunk show` sonrasında, Midnight Express Bebek Mağazası`nda mücevher severlerle buluşuyor.

 

 

Nikos Koulis Tasarımları Midnight Express`te
Yayın Tarihi: 4.12.2015 10:32:00
İncelikli tekniği ve şaşmaz ustalığıyla tanınan Koulis, iddialı malzemelerle deneyler yaparken, biçim ve tasarımda çeşitliliği hedefliyor. İşlerinin ortak paydası, klasik olanın güncel bir bakışla yeniden yorumlanması ve tarihte yerini almış parçaların ince işçilikle elden geçirilmesi. 
 
Eserleri New York’ta Bergdorf Goodman, Paris’te Montaigne Market ve Colette, Londra’da Matches, Moskova’da Tsum, Tokyo’da Restir, Miami’de Alchemist ve Dallas’ta Stanley Korshak gibi butiklerde satışa sunulan Koulis’in birbirinden özel tasarımları konsept mağazacılık alanında farklı yaklaşımı ile tanıdığımız, birbirinden özel markaların keşif noktası niteliğindeki Midnight Express’te yerini aldı. 
 
Koulis’in müdavimleri arasında, ödül törenlerinde ve önemli etkinliklerde eserlerini kullanan Rihanna, Madonna, Jennifer Lopez, Valentino Garavani, Daphne Guinness gibi yıldızların ve Alison Williams, Gabrielle Union, Sophia Bush gibi genç oyuncuların yanı sıra Chiara Ferragni ve Leandra Medine de yer alıyor. 
 
Midnight Express Bebek Mağazası 
Küçük Bebek Cad No.3
Tel. 0212 263 2111
www.midnightexpress.com.tr

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X