NIVEA Max Volume Twist maskara

NIVEA Max Volume Twist maskara, istenilen bakışı yaratıyor! Çünkü maskaranızı istediğiniz yoğunluğa göre ayarlayabiliyorsunuz.

 

 

NIVEA Max Volume Twist maskara
Yayın Tarihi: 13.09.2010 11:51:00

NIVEA MaxVolume Twist maskara, gelişmiş formülüyle, kirpiklere istenilen hacmi verme imkanı sunuyor. Maskaranın orta kısmında yer alan “min”, “med” ve “max” seçenekleri sayesinde, fırçaya gelen maskara miktarı ayarlanabiliyor. Maskaranın “min” seçeneğiyle zarif, “med” seçeneğiyle çekici, “max” seçeneğiyle ise %500 daha hacimli cüretkar bakışlar yaratmak, kullanıcının tercihine bırakılıyor. NIVEA MaxVolume Twist, klasik spiral fırçaların aksine, asimetrik ve ince telli yapısıyla, rimeli kirpiklere eşit biçimde dağıtıyor ve kıvrılmasını kolaylaştırıyor. Sürüldüğü anda etkisini gösteren maskara, kirpiklerin doğal görünümünü koruyor, bileşimindeki Pro Vitamin B5 sayesinde kirpikleri besliyor ve bakım yapıyor.

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X