Strivectin-SD çatlak onarıcı krem

Yenilenen formülü ile Strivectin® sadece Sephora`da!

 

 

Strivectin-SD çatlak onarıcı krem
Yayın Tarihi: 13.09.2010 11:48:00

Strivectin® yenilenen formülü ve reçetesiyle yüzdeki tüm kırışıklara çözüm getiriyor ve eşsiz formülü sayesinde 8 haftada gözle görülür mükemmel sonuçlar sunuyor.  

Digital fotoğraflar ve doktor kontrolünde gerçekleştirilen testlerle etkinliği kanıtlanan ürünler, içerdikleri peptidle ciltteki kolajenlerin kalitesini artırıyor, Strivectin®’e patentli Niacin teknolojisi ile hücrelerin yenilenmesini sağlıyor. Doğal bitki özleri, seramidler ve antioksidanların birleşimi ise cildi yeniliyor ve nemlendiriyor.  

Strivectin®-SD Kırışık Önleyici ve Çatlak Onarıcı Bakım Kremi

Ciltteki kırışıkları, çizgileri ve yaşlılık belirtilerini gözle görülür biçimde azaltan krem cildin dokusunu yeniliyor ve elastikiyetini artırıyor. Vücut çatlaklarının ise duzenli kullanım sonrasında daha az belirgin olmasını sağlıyor. Her cilt tipine ve yaşa hitap eden ürün, kullanımının 2. haftasında; doğal kolajenleriyle cildin dokusunu yeniliyor ve elastikiyetin kaybını önlüyor. 4. haftada; doğal hücre döngüsünü destekleyerek ciltteki renk bozukluklarını gözle görülür oranda gideriyor. 8. haftada ise kırışıklarda ve çatlaklarda gözle görülen iyileşme meydana geliyor. Patentli  Niacin teknolojisi ile hücrelerin yenilenmesini sağlıyor, antioksidan özelliğe sahip resveratrol ve bitkisel özlerle ise serbest radikallerle savaşıyor.  

Ürünün çatlaklar için zedelenmiş bölgeye sabah akşam uygulanması; kırışıklar için ise temizlenmiş yüze inci tanesi büyüklüğünde sabah akşam sürülmesi tavsiye ediliyor.

 

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X