Nivea Visage doğal içerikli yüz bakım serisi

NIVEA VISAGE, doğal kozmetiğe ilginin hızla arttığı günümüzde, 100 yılı aşkın güvenilir cilt bakım uzmanlığıyla ürettiği, yeni %95 doğal içerikli yüz bakım serisi Pure&Natural’ı kullanıma sunuyor.

 

 

Nivea Visage doğal içerikli yüz bakım serisi
Yayın Tarihi: 7.02.2011 15:47:00

Doğanın gücünden ilham alarak geliştirilen NIVEA VISAGE Pure&Natural serisi, ciltle uyum içerisinde çalışan dogal ve etkili içerikleri birleştiriyor. Seri; kırışık karşıtı gündüz ve gece kremleri, nemlendiriciler, tonik ve temizleme sütü olmak üzere 6 üründen oluşuyor. İçeriği organik tarımla üretilen, paraben, renklendirici, silikon ve mineral yağlar içermeyen %95 doğal NIVEA VISAGE Pure & Natural serisiyle, cilt, doğal ve sağlıklı ışıltısını geri kazanıyor. 

Serinin tüm ürünlerinde bulunan ve güzelleştirici etkisiyle bilinen argan yağı, zeytinyağının 3 katı E vitamini içermesi ve doğal antioksidan etkisiyle fark yaratıyor. Cildin doğal korunma bariyerini güçlendiren yağ asitlerince zengin argan yağı, çevresel faktörler ve stresten kaynaklanan, cildi yıpratan serbest radikallere karşı etkili ve doğal korunma sağlıyor. Düzenli kullanımda, cildi yumuşak ve pürüzsüz hale getiriyor, yaşlanmasını önlüyor, çatlamış cildi iyileştiriyor.
 
NIVEA VISAGE Pure & Natural %95 Doğal Kırışık Karşıtı Gündüz ve Gece Bakım Kremleri
 
Kırışık karşıtı etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış Pardana meyvesi özüyle, cildin doğal kolajen sentezini artırarak, kırışıkları gözle görülür şekilde azaltıyor. Daha sıkı ve genç görünen bir cilt için, cildin doğal yenilenmesini destekliyor, cilde doğal saglıklı ışıltısını geri kazandırıyor.

 
NIVEA VISAGE Pure & Natural %95 Doğal Normal/Karma ve Kuru/Hassas Ciltler İçin Nemlendirici Yüz Kremleri
 
Doğal yumuşaklık ve pürüzsüz bir cilt için, 24 saat yoğun nemlendirme ve tazelik sağlıyor. Normal/karma ciltlere özel nemlendirici, yenileyici özelliğe sahip aloe vera; kuru/hassas ciltlere özel olanı ise yatıştırıcı nitelikteki papatya özünü içeriyor. Kremler, güzelleştirici etkisi ile bilinen organik argan yağıyla, cilde doğal sağlıklı bir ışıltı kazandırıyor. 
 
NIVEA VISAGE Pure & Natural %95 Doğal Temizleme Sütü ve Tonik
Güzelleştirici etkisiyle bilinenargan yağı ve cilt yenileyici özelliğe sahip aloe vera’dan oluşan %95 doğal içeriğiyle, cildin doğal dengesini destekliyor. Cildi nazik ve etkili bir şekilde temizleyen ürünler, tazelik ve canlılık katıyor.
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X