Nurgül Yeşilçay Estee`yi ziyaret etti

`Aşk ve Ceza` Dizisinin başrol oyuncusu Nurgül Yeşilçay, Harvey Nichols mağazası kozmetik reyonunda Estee Lauder standını ziyaret etti.

 

 

Nurgül Yeşilçay Estee`yi ziyaret etti
Yayın Tarihi: 28.05.2010 16:09:00

Özel bir TV kanalı için düzenlenen moda programının çekimlerine katılan Nurgül Yeşilçay, yoğun geçen çekimlerden, yaşam tarzından ve kullandığı kozmetik ürünlerinden bahsetti.Cildinin güzelliğini erken yaşlarda kullanmaya başladığı bakım ürünlerine ve düzenli temizlemeye borçlu olduğunu belirtti. 

Makyaj yapmayı çok sevmesine rağmen yoğun geçen çekimler nedeniyle cildine çok iyi bakması gerektiğinin bilincinde olan sanatçı cildimin sigortası dediği Estee Lauder Advanced Night Repair onarıcı serum ve göz çevresi ürünün vazgeçilmezlerinin başında olduğunu söyledi. 

Dizide canlandırdığı Yasemin karakteri ile bütünleşen makyaj tarzı ile ilgili merak ettiğimiz soruları ise samimiyetle cevaplandırırken, göz makyajında en belirgin olan eye liner tercihinin yine Estee Lauder Zero Smudge Eyeliner olduğunu, Sumptuous mascaranın ise kirpiklerine muhteşem bir hacim getirdiğini itiraf etti. 

2 saat süren çekimlerde çok keyifli vakit geçirdiğini belirten sanatçı, en sevdiği ve kullanmaktan keyif aldığı parfümün “Sensuous” olduğunu da kulağımıza fısıldarken etrafa enerji saçan alışverişine devam ederek ayrıldı.

 

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X