Okay Temiz ve Oriental Wind İndigo`da

Istanbul’un eğlence merkezi haline gelen ve bir kentsel dönüşüm projesi olan Tomtom Fun Aid’ in gözde mekanlarından Indigo’da , 08 Kasım Pazartesi günü
Okay Temiz ve “Oriental Wind” geceye damgasını vuracak!

 

 

Okay Temiz ve Oriental Wind İndigo`da
Yayın Tarihi: 1.11.2010 15:02:00

Indigo, bugüne kadar yaptığı “electro, house, tech-house, techno disco, nu disco, indie, electro-rock” gibi alternatif performansların yanı sıra çok farklı sanatçılarla müzikseverleri buluşturuyor.

8 Kasım Pazartesi

Bu konserlerin ilkine Bülent Ortaçgil ile başlayan Indigo, 08 Kasım Pazartesi gecesi caz müziğe, usta perküsyonist ve ritim ustası Okay Temiz’e kapılarını açıyor. Ünlü müzisyenla birlikte, Temiz’in 1977 yılında Isveç’te kurduğu efsanevi caz grubu Oriental Wind, yurtdışı konser turnelerinin son ayağı olarak sahne alacak!

Önder Focan (Gitar), Yahya Dai (Saksofon), Ahmet Özden (Zurna), Ahmet Türkmenoğlu (Bas), Mahmut Yiğittürk (Kanun) gibi usta isimler 08 Kasım Pazartesi gecesi Indigo sahnesinde Okay Temiz’e eşlik edecekler.
 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X