Organicum Aktif Saç Maskesi

Yıpranmış saçlara kesin çözümü ancak maske ile bulabiliyorsunuz.

 

 

Organicum Aktif Saç Maskesi
Yayın Tarihi: 9.02.2011 14:28:00

Organicum yoğun onarım Aktif Saç Maskesi , dökülen yıpranmış saçlarınızı bahara hazırlıyor... Tam organik ısırgan, biberiye, atkuyruğu gibi bitki özsuları ve yağlarıyla formüle edilen aktif saç bakım ve onarım maskesi aşırı dökülme, kepeklenme, egzama, sivilce ve kaşıntılara karşı etkili oluyor.

Ayrıca, kan dolaşımını hızlandıran taze hasat organik bitkilerin vitamin ve mineralleri sayesinde kimyasal işlemlerden ve yazın çevresel etkilerinden  yıpranmış, kurumuş ve incelmiş saç dokusunu  da besliyor, yeniliyor.
 
Hücreleri onaran E,  B5 vitaminleri ve buğday proteini saçın hızlı uzamasını sağlıyor, yeni saçların oluşmasına ortam hazırlıyor.  Etkisi ilk uygulamadan itibaren fark edilen ürünün kullanımı da  kolay... 
Bitki yağları ve özsularının yoğun olarak yeraldığı organik hidrosollü bu ürün ile artık evde yağ karıştırmaya gerek kalmıyor.  İyiçe çalkalanan Aktif Saç Maskesi, ıslak saç diplerine  dairesel masajlarla uygulanıyor. Sonrasında streç ve sıcak havlu ile sarılarak 1 saat bekletiliyor.  Bol su ile akıtıldıktan sonra saçlar Organicum şampuanla yıkanıyor.
 
Paraben, silikon, lanolin, renklendirici, sentetik ekstrakt, EDTA içermeyen ürün sadece eczanelerde
 
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X