Organik bebek bakımı yağı

İçeriğini susam, kayısı çekirdeği ve tatlı bademin oluşturduğu Organicare Baby Oil ile bebekleriniz artık daha mutlu...

 

Organik bebek bakımı yağı
Yayın Tarihi: 5.07.2010 12:12:00

Bebeğinizi ilk günden koruyan 7 organik esansiyel yağın özel karışımı ile hazırlanan “Organicare Baby Oil”, anneler tarafından güvenle kullanılacak ürünlerin arasında yerini aldı. Ürünün en önemli özelliği bir petrol türevi olan ve bebeklerin hassas cildindeki gözenekleri tıkayarak toksinlerin deri yoluyla atılmasını engelleyen, alerjen etkiye sahip sıvı parafin (mineral oil, petrolatum, paraffinum liquidum) içermemesi. Değerli esansiyel yağlar bebeğinizin cildine hızla nüfuz ederek dış etkenlere karşı ilk günden tam koruma sağlıyor. “Organicare Baby Oil” konağa, pişiğe, tahriş ve kızarıklıklara karşı yoğun bir etki sağlarken bebeğinizin cildi yumuşacık ve nemli kalıyor.

Eczanelerden alabileceğiniz Organicare Baby sentetik ve tahriş edici hiçbir renklendirici, parafin, paraben, alkol ve koruyucu içermiyor.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X