Pandora Essence Koleksiyonu

Pandora`nın bileklik ve charm kategorisine yeni bir boyut kazandıran Essence Collection, kişisel ifadelere ve duygusal bağlara atıfta bulunan nadide parçalarıyla, an`lara odaklanan diğer klasik charm ve bileklik koleksiyonunu dengeliyor.

 

 

Pandora Essence Koleksiyonu
Yayın Tarihi: 29.06.2015 10:13:00
Kadınların en çok önem verdiği değerleri belirlemek üzere dünya genelinde 7.500 kadın üzerinde gerçekleştirilen araştırma sonuçlarına göre hazırlanan Pandora Essence Collection; yola çıkış öyküsüyle de fark yaratıyor. 
 
Pandora Essence Collection  incecik, saf gümüş bileklik üzerinde el işçiliğiyle tamamlanmış 14k altın, saf gümüş ve sembolik taşlardan oluşan muhteşem charm’ları ile göz kamaştırıyor. Koleksiyondaki charm’lar Sevgi, Cesaret, Güven, Bilgelik ve Sadakat gibi kişisel değerleri simgeliyor.  Astrolojiyi seven kadınlar için de koleksiyonda ışıltılı kübik zirkonlarla çevrili Kova’dan Oğlak’a, 12 burç charm’ı yer alıyor.
 
Pandora’nın tescilli klips sistemine sahip, düz ya da boncuklu tasarımları arasından istenilenin tercih edilebildiği saf gümüş Essence bileklikleri, koleksiyondaki charm’ları mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Her bir charm’ın ortasında yer alan esnek silikon tasarımı sayesinde Pandora charm’lar bileklik üzerinde kolayca kayarak sabitlenmesi sayesinde kullanıcısına rahat kullanım sunuyor.
 
Danimarka’daki tasarım ekibi tarafından özel olarak hazırlanan Pandora Essence Collection; metallerin, değerli ve yarı değerli taşların görünümünün, kompozisyonunun ve renklerinin tarih boyunca taşıdığı derin sembolik anlamlarını üzerinde taşıyor. 
 
Pandora’nın Tayland’da bulunan yetenekli zanaatkarları, önce dikkatlice materyalleri seçiyor, ustalıkla işliyor ve tek tek dizilen dekoratif taşların, metallerin ve taşların ruhunu, hazırladıkları tasarıma katarak charm’ları elde tamamlıyorlar.
 
Tüm Pandora mücevherlerinde olduğu gibi Pandora Essence Collection charm’larını ister ayrı ayrı, ister koleksiyondaki diğer anlamlı charm’larla farklı şekillerde kullanmak ve tasarlayabilmek mümkün…

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X