Pinterest artık Türkçe

Milyonlarca kullanıcısı olan popüler sosyal medya ağı Pinterest artık Türkçe!

 

Pinterest artık Türkçe
Yayın Tarihi: 19.12.2013 14:21:00

Pinterest artık Türkçe! Milyonlarca kişinin ilham kaynağı olan popüler sosyal ağ Pinterest, iOS ve Android uygulamalarıyla Türkçe yayınına başladı. Pinterest`in, seyahat planları, tasarım fikirleri ve satın alınmak istenilen ürünlerin görsellerinin bir araya toplanarak gelecek planları yapılan bir sosyal ağ olduğunu belirten Pinterest Uluslararası Direktörü Matt Crystal, Türkiye`nin zengin yemek kültürü, turizmi, tarihi, seyahat destinasyonları, büyüyen tasarım ve moda endüstrisinin Pinterest üzerinde paylaşılan görselleriyle daha fazla insan tarafından kolaylıkla keşfedilebileceğini ve paylaşımın artabileceğini söyledi.

Türkçe sayfaya giriş yapmak için sayfanın sağ üst bölümünde adınızı tıkladıktan sonra Settings bölümüne girip, Language kısmından Türkçe`yi seçmek yeterli olacak. 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X